Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
07-202 Wyszków> Pułtuska 18a/c
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
29 742 69 65

Wspaniałe cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii ubioru, ale także modnej fryzury. Wprawne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a także pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, znakomicie radzi sobie także z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie warto oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy obcina się na ogół prędzej jednakże należycie przyrządzona fryzura nadaje poprawny formę głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy tudzież postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również poprawnie łączy model cięcia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: