Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre przycinanie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
30-011 Kraków> Wrocławska 33
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 632 69 82

Dobre przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Pamiętaj, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny czy modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi obcinania czy modelowania włosów i brody, obecnie to również mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Jeżeli zależy ci na niebanalnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew ogólnemu mniemaniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się w większości wypadków szybciej ale przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a stąd wybitnie wpływa na całościowy wizerunek twarzy i figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także akuratnie dobiera model strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: