Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
26-610 Radom> Curie-Skłodowskiej 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
48 363 28 33

Rzetelne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Nie zapominaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny bądź modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego rezultatu. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od obeznania i osobistych zdolności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a nierzadko również brzytwą. Na strzyżeniu męskim nie opłaca się oszczędzać, szczególnie gdy pragniesz posiadać stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy przycina się w większości wypadków prędzej niemniej porządnie przyrządzona fryzura nadaje pasujący formę głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy a także postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi oraz akuratnie dobiera sposób cięcia do kształtu głowy a także twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: