Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne przycinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Skłodowskiej-Curie 11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 13 04

Wyborne przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej twarzy. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia czy układania włosów i brody, dziś to także mycie włosów, ich farbowanie czy też delikatne przyciemnianie siwizny. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się w większości wypadków prędzej lecz przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a skutkiem tego wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy a także postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi jak również właściwie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: