Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Strzyżenie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-250 Lublin> Daszyńskiego 3
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 444 28 01

Strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia lub układania włosów i brody, współcześnie to też mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza kiedy pragniesz mieć modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo generalnemu wierzeniu wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się na ogół prędzej niemniej należycie przygotowana fryzura nadaje dobry kształt głowie a w następstwie tego niezmiernie wpływa na globalny wygląd twarzy oraz postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza oraz stosownie dobiera sposób cięcia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi

test
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: