Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Znakomite cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
42-600 Tarnowskie Góry> Jana III Sobieskiego 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 244 58 99

Znakomite cięcie męskie Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna powinien zadbać o modny strój jak również szykowną fryzurę. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej twarzy. Profesjonalne strzyżenie to głównie talent fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu uroku i dyskretnej klasy. Pragniesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo publicznemu mniemaniu wymagającą usługą. Choć krótkie włosy obcina się zazwyczaj prędzej ale należycie przygotowana fryzura nadaje należyty kształt głowie a dlatego bardzo wpływa na globalny wygląd twarzy oraz postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza a także stosownie łączy wersję strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: