Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
62-080 Tarnowo Podgórne> Poznańska 62
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 814 63 83

Rzetelne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Istotne aspekty gustownego mężczyzny to stylowa odzież, porządne buty oraz modna fryzura. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę dobraną do twojego stylu i twojej fizjonomii. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od wprawy i indywidualnych zręczności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, szczególnie gdy pragniesz mieć modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się zwykle szybciej acz poprawnie przyrządzona fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a w następstwie tego niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi oraz trafnie dobiera typ strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: