Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Perfekcyjne obcinanie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
22-400 Zamość> Harcerska 5a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
84 638 62 21

Perfekcyjne obcinanie dzieci Informacja o ofercie:
Jeśli pragniesz ostrzyc swoje dziecko, wybierz prestiżowy zakład fryzjerski, który gwarantuje najwyższy standard obsługi najmłodszych klientów. Modne fryzury dla dzieci zależą od umiejętności technicznych fryzjera a także poziomu jego cierpliwości. Zwróć uwagę, że usługi profesjonalnego strzyżenia dzieci to nade wszystko umiejętność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów czy też nożyczek, i naturalna delikatność oraz swoboda w kontakcie z dzieckiem. Modne fryzury dla dzieci jedynie w najlepszym zakładzie fryzjerskim!
Profesjonalne strzyżenie a także formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dobierze oraz wymodeluje bajeczną fryzurę olśniewająco przystosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Gdy zamierzasz zmienić fryzurę oraz odzyskac pewność siebie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym co oferujemy. Gwarantujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Dla nas celem jest zadowolenie naszego gościa, ponieważ jest to najskuteczniejsza promocja naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak wiele mamy do zaoferowania oraz jak bardzo możesz odmienić swoje życie, zyskując nowy wygląd.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: