Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
61-049 Poznań> Mogileńska 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 653 63 61

Wyśmienite strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii stroju, lecz też modnej fryzury. Precyzyjne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, znakomicie radzi sobie również z nożyczkami i grzebieniem, a przy wyjątkowych okazjach również z brzytwą. Pragniesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy przycina się najczęściej szybciej niemniej porządnie przyrządzona fryzura nadaje dobry kontur głowie a stąd wybitnie wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi jak również trafnie łączy sposób strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: