Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
42-605 Tarnowskie Góry> Kalinowa 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
517 802 709

Wyborne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej twarzy. Wprawne strzyżenie to głównie uzdolnienie fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej elegancji. Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy skraca się przeważnie prędzej niemniej jednak porządnie wymodelowana fryzura nadaje dopasowany formę głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy oraz postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza oraz odpowiednio dobiera typ cięcia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: