Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
66-415 Kłodawa> Gorzowska 34
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
669 044 439

Zniewalające cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Elementarne przymioty gustownego mężczyzny to stylowa odzież, porządne obuwie a także modna fryzura. Wprawne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od obeznania i indywidualnych zdolności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz też nożyczkami, a nierzadko również brzytwą. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest pomimo globalnemu mniemaniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy skraca się przeważnie szybciej niemniej poprawnie przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a dlatego niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz poprawnie łączy typ cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: