Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre cięcie małych dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-700 Bolesławiec> Zgorzelecka 37
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
75 644 27 26

Dobre cięcie małych dzieci Informacja o ofercie:
Kiedy twoje dziecko boi się fryzjera, poszukaj zakładu, który specjalizuje się w obcinaniu dzieci. Właściwe podejście do dziecka oraz zwinne strzyżenie to wielka sztuka, którą dysponują jedynie nieliczni fryzjerzy. Toteż warto stawiać na najlepszych. Zauważ, że strzyżeniem dzieci zajmują się na ogół najbardziej doświadczeni fryzjerzy. W końcu zręczne posługiwanie się maszynką oraz nożyczkami w przypadku niecierpliwych klientów ma wyjątkowe znaczenie. Obcinanie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Profesjonalne strzyżenie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje jak również wymodeluje znamienitą fryzurę kapitalnie dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, ponieważ nowy kolor czy uczesanie może być inspiracją do dalszych zmian. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, miłą atmosferę, która pomoże zrelaksować się i złapać oddech. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy. Gwarantujemy modne obcięcia, modelowanie, koloryzacje, rozwiązania na każdą okazję. Stosujemy również sprawdzone technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz atrakcyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć pomocą. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Podejmiemy się każdego uczesania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Zadowolenie klienta jest dla nas nawjażnisjze!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: