Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
63-740 Kobylin> Aleje Powstańców Wielkopolskich 42
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
698 627 479

Zachwycające cięcie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Gdy twoje dziecko czuje lęk przed fryzjerem, poszukaj salonu, który specjalizuje się w obcinaniu dzieci. Szukając dobrego fryzjera dziecięcego, sprawdź, który salon stawia nie tylko na cenę, ale przede wszystkim na jakość usługi. Zwróć uwagę, że usługi profesjonalnego strzyżenia dzieci to szczególnie zdolność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów bądź nożyczek, i naturalna delikatność i swoboda w kontakcie z dzieckiem. Zręczne strzyżenie dzieci za rozsądną cenę? Czego pragnąć więcej!
Fachowe cięcie i formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje oraz wymodeluje wyborną fryzurę perfekcyjnie dopasowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pomoże odmienić Twoje życia, gdyż nowy kolor czy uczesanie motywują do innych zmian. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, miłą atmosferę, która pomoże zrelaksować się i złapać oddech. U nas poczujesz się wyjątkowo. Gwarantujemy modne strzyżenia, stylizację, farbowanie, fryzury dopasowane do każdej okoliczności. Wykorzystujemy także najnowsze technologie, które nadadzą włosom nowego blasku i żywotności. Pracują dla nas zaangażowani ludzi, dla których fryzjerstwo jest pasją. Naszym atutem jest przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wizerunke i odzyskasz dobre samopoczucie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Jesteśmy po to by wsłuchiwać się w potrzeby klienta i służyć radą i wsparciem. Pracujemy na najlepszych produktach, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, ponieważ powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: