Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
93-347 Łódź> Leszczyńskiej 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
42 645 76 82

Wyróżniające przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Precyzyjne strzyżenie maszynką i nożyczkami, a jak również inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi ścinania czy układania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to też mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest mimo globalnemu mniemaniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się zwykle prędzej aczkolwiek dobrze wymodelowana fryzura nadaje poprawny formę głowie a więc niezmiernie wpływa na generalny wygląd twarzy i figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także akuratnie dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: