Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-861 Lublin> Śliwińskiego 1a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
509 814 158

Zachwycające cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zasadnicze aspekty eleganckiego mężczyzny to stylowy ubiór, zadbane buty i modna fryzura. Stawiając na jakość, możesz liczyć na świetną fryzurę doskonale dobraną do twojego osobistego stylu. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od wprawy oraz indywidualnych zdolności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a częstokroć również brzytwą. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, szczególnie kiedy chcesz posiadać modną fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo ogólnemu mniemaniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy skraca się z reguły szybciej acz prawidłowo przyrządzona fryzura nadaje należyty kontur głowie a więc bardzo wpływa na całkowity wygląd twarzy oraz postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza a także prawidłowo łączy odmianę strzyżenia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: