Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
98-200 Sieradz> Krakowskie Przedmieście 16
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
43 827 36 84

Rzetelne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zasadnicze atrybuty gustownego mężczyzny to stylowy ubiór, zadbane buty jak również modna fryzura. Stawiając na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę perfekcyjnie dobraną do twojego osobistego stylu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania czy układania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to również mycie włosów, ich farbowanie albo delikatne przyciemnianie siwizny. Na strzyżeniu męskim nie warto oszczędzać, szczególnie kiedy pragniesz nosić stylową fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo ogólnemu sądzeniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się najczęściej prędzej jakkolwiek należycie przyrządzona fryzura nadaje właściwy kontur głowie a więc wybitnie wpływa na globalny wizerunek twarzy i postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi i stosownie łączy typ cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: