Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-140 Serock> Pułtuska 25
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
602 859 459

Oszałamiające przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie i stylową fryzurę. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie również z nożyczkami i grzebieniem, a przy wyjątkowych okazjach także z brzytwą. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest pomimo powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy skraca się z reguły szybciej aczkolwiek poprawnie przyrządzona fryzura nadaje odpowiedni formę głowie a wskutek tego bardzo wpływa na globalny wygląd twarzy tudzież postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza oraz akuratnie łączy wersję cięcia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: