Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-110 Tychy> Tołstoja 11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 328 52 12

Imponujące strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę dobraną do twojego stylu jak również twojej fizjonomii. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od obeznania i indywidualnych umiejętności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a często nawet brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten typ usługi, z której warto korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo ogólnemu sądzeniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się najczęściej szybciej jednakowoż poprawnie wymodelowana fryzura nadaje dopasowany kontur głowie a z tej przyczyny niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi jak również stosownie dobiera wariant strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: