Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Kościuszki 35
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 627 56 13

Perfekcyjne przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Precyzyjne strzyżenie maszynką i nożyczkami, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi obcinania bądź modelowania włosów i brody, współcześnie to również mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Na strzyżeniu męskim nie warto oszczędzać, zwłaszcza kiedy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się na ogół szybciej jednakże prawidłowo przyrządzona fryzura nadaje dobry kontur głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi a także trafnie łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: