Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-601 Lublin> Tomasza Zana 32 b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
519 194 804

Doskonałe strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Istotne atrybuty wytwornego mężczyzny to szykowna odzież, zadbane buty oraz modna fryzura. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a jak również inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Strzyżenie męskie chociaż w dzisiejszych czasach nader często redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni profesjonalnym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Fachowe strzyżenie męskie to ten typ usługi, z której powinno się korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się na ogół prędzej lecz przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje dobrany formę głowie a tym samym niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy i postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza oraz właściwie łączy wariant cięcia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: