Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-026 Lublin> Chopina 11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 534 99 67

Wspaniałe przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej twarzy. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od doświadczenia oraz indywidualnych zdolności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a często również brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo generalnemu twierdzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się przeważnie prędzej niemniej poprawnie przygotowana fryzura nadaje pasujący kształt głowie a dlatego niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy i postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi i akuratnie łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: