Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
80-300 Gdańsk> Michałowskiego 39
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
604 599 102

Wyśmienite strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna winien zadbać o modne ubranie i szykowną fryzurę. Kiedy stawiasz na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę doskonale dopasowaną do twojego indywidualnego stylu. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie też z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza kiedy chcesz mieć modną fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew generalnemu mniemaniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się przeważnie prędzej ale odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje dobrany formę głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy i postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi a także porządnie łączy odmianę cięcia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: