Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-120 Pyskowice> Wojska Polskiego 9 / 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 233 89 88

Wyborne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii ubioru, lecz również atrakcyjnej fryzury. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności talent fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu uroku i dyskretnej klasy. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy chcesz posiadać stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy przycina się przeważnie prędzej jednakże należycie przygotowana fryzura nadaje dobry kształt głowie a w związku z tym bardzo wpływa na ogólny wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza i poprawnie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: