Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
32-400 Myślenice> Jana III Sobieskiego 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
12 272 03 50

Zniewalające obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać o modne ubranie jak również gustowną fryzurę. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej twarzy. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności talent fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie dodawała mu uroku i dyskretnej elegancji. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, szczególnie gdy chcesz posiadać stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się zazwyczaj szybciej jednak należycie przyrządzona fryzura nadaje dobrany kształt głowie a stąd wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy i figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi i akuratnie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: