Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre przycinanie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
38-600 Lesko> Grunwaldzka 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
13 469 64 57

Dobre przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej fizjonomii. Strzyżenie męskie chociaż współcześnie nagminnie redukowane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które przydadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo ogólnemu mniemaniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej jednak prawidłowo przygotowana fryzura nadaje należyty formę głowie a toteż wybitnie wpływa na całkowity wizerunek twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza jak również porządnie dobiera model cięcia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: