Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
38-300 Gorlice> Piekarska 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
18 352 71 41

Cudowne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zasadnicze przymioty wytwornego mężczyzny to stylowa odzież, zadbane obuwie a także modna fryzura. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi ścinania czy modelowania włosów i brody, dziś to także mycie włosów, ich farbowanie czy też delikatne przyciemnianie siwizny. Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest pomimo generalnemu wierzeniu trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej niemniej jednak porządnie wymodelowana fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a stąd niezmiernie wpływa na generalny wizerunek twarzy i postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi a także prawidłowo łączy wersję cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: