Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
26-610 Radom> Żeromskiego 58 / 48
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
48 360 07 03

Kapitalne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Strzyżenie męskie choć dziś nierzadko redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni zawodowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy pragniesz nosić modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się przeważnie prędzej jednak prawidłowo przygotowana fryzura nadaje dostosowany formę głowie a toteż wybitnie wpływa na generalny wizerunek twarzy tudzież postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza i odpowiednio dobiera sposób cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: