Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
600 813 824

Kapitalne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, po mistrzowsku radzi sobie również z nożyczkami i grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, wobec tego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy skraca się zazwyczaj prędzej jednakże porządnie przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a wobec tego wybitnie wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza jak również stosownie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: