Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
18-400 Łomża> ks. kard. Wyszyńskiego 22
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
86 473 09 39

Wyróżniające strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, zgrabnie przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od obeznania i indywidualnych umiejętności fryzjera, który potrafi operować nie tylko maszynką, ale też nożyczkami, a nierzadko nawet brzytwą. Pragniesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się zwykle szybciej niemniej jednak poprawnie przyrządzona fryzura nadaje dopasowany formę głowie a wobec tego bardzo wpływa na całkowity wizerunek twarzy a także sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza i akuratnie łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: