Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
61-888 Poznań> Półwiejska 32
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 859 63 10

Fenomenalne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna powinien zadbać o modny ubiór oraz stylową fryzurę. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej twarzy. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia lub układania włosów i brody, dziś to też mycie włosów, ich farbowanie bądź delikatne przyciemnianie siwizny. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy skraca się najczęściej prędzej jednakowoż porządnie wymodelowana fryzura nadaje dobrany formę głowie a dlatego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy a także sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza a także porządnie łączy wariant strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: