Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
40-096 Katowice> 3 Maja 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 206 48 70

Znakomite strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Miej na uwadze, iż strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny lub modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi ścinania bądź układania włosów i brody, dziś to również mycie włosów, ich farbowanie bądź subtelne przyciemnianie siwizny. Pragniesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest mimo generalnemu wierzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się przeważnie prędzej niemniej prawidłowo przygotowana fryzura nadaje pasujący kształt głowie a w następstwie tego wybitnie wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi a także poprawnie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: