Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-012 Lublin> Ochotnicza 7 / 5
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:

Wspaniałe przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Istotne atrybuty wykwintnego mężczyzny to stylowy strój, zadbane obuwie i modna fryzura. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a także pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Wprawne strzyżenie to głównie wprawa fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie przydawała mu wdzięku i dyskretnej elegancji. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew powszechnemu twierdzeniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy przycina się najczęściej prędzej lecz poprawnie przyrządzona fryzura nadaje dobrany kształt głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na całościowy wygląd twarzy tudzież sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza i prawidłowo łączy model strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: