Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Perfekcyjne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
62-028 Koziegłowy> os. Leśne 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
61 812 85 22

Perfekcyjne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale także modnej fryzury. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi ścinania czy układania włosów oraz brody, dziś to też mycie włosów, ich farbowanie czy też subtelne przyciemnianie siwizny. Chcesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest mimo globalnemu wierzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się zazwyczaj szybciej jednakże porządnie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a w następstwie tego wybitnie wpływa na całkowity wygląd twarzy a także sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi oraz porządnie łączy model strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: