Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-700 Bolesławiec> Zgorzelecka 37
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
75 644 27 26

Dobre obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Stawiając na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę perfekcyjnie dobraną do twojego indywidualnego stylu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi obcinania lub układania włosów oraz brody, współcześnie to również mycie włosów, ich farbowanie czy delikatne przyciemnianie siwizny. Profesjonalne strzyżenie męskie to ten typ usługi, z której warto korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo powszechnemu twierdzeniu wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy skraca się na ogół szybciej jednakowoż przyzwoicie wymodelowana fryzura nadaje odpowiedni kształt głowie a toteż niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi i należycie dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: