Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Doskonałe cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
84-120 Władysławowo> Błękitnej Armii 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
606 264 825

Doskonałe cięcie męskie Informacja o ofercie:
Kluczowe przymioty eleganckiego mężczyzny to stylowy strój, zadbane obuwie jak również modna fryzura. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę idealnie dopasowaną do twojego osobistego stylu. Strzyżenie męskie chociaż obecnie bardzo często sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni profesjonalnym wydaniu w żadnym razie nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, toteż korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo ogólnemu twierdzeniu trudną usługą. Wprawdzie krótkie włosy obcina się zazwyczaj prędzej lecz porządnie przygotowana fryzura nadaje dobry kontur głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi a także akuratnie dobiera model strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: