Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
85-791 Bydgoszcz> Twardzickiego 56c
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
504 375 557

Zniewalające obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko przycięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na elegancką fryzurę pasującą do twojego stylu oraz twojej twarzy. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi ścinania czy układania włosów oraz brody, obecnie to też mycie włosów, ich farbowanie czy też subtelne przyciemnianie siwizny. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza gdy pragniesz mieć stylową fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się zazwyczaj prędzej niemniej dobrze przygotowana fryzura nadaje należyty kontur głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi jak również stosownie dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: