Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
55-093 Brzezia Łąka> Wrocławska 102
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
502 075 698

Znamienite strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, lecz również atrakcyjnej fryzury. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim skupia się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od obeznania i osobistych umiejętności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a częstokroć również brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy skraca się zwykle szybciej pomimo tego należycie przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a więc bardzo wpływa na generalny wygląd twarzy oraz figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi a także prawidłowo dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy i buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: