Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Doskonałe obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-884 Lublin> Milenijna 5c
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 443 37 51

Doskonałe obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Nie zapominaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny bądź modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia bądź modelowania włosów i brody, dziś to również mycie włosów, ich farbowanie albo delikatne przyciemnianie siwizny. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, wobec tego korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest pomimo publicznemu mniemaniu trudną usługą. Choć krótkie włosy przycina się w większości wypadków szybciej jakkolwiek przyzwoicie przyrządzona fryzura nadaje należyty kształt głowie a z tej przyczyny wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy a także postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi oraz porządnie dobiera model strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: