Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
03-910 Warszawa> al. J. Waszyngtona 30 / 36
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 617 73 77

Dobre cięcie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Twoje dziecko również może posiadać modną fryzurę. Wystarczy odnaleźć profesjonalnego fryzjera. Gdy wybierasz fryzjera, warto sprawdzić, czy ma on wprawę w obcinaniu dzieci. Jedynie właściwie wykwalifikowany fryzjer zapewni najwyższą jakość usługi. Zauważ, że obcinaniem dzieci zajmują się najczęściej najbardziej wprawni fryzjerzy. W końcu umiejętne posługiwanie się maszynką oraz nożyczkami w przypadku mało cierpliwych klientów ma szczególnie znaczenie. Stylowe fryzury dziecięce tylko w sprawdzonym zakładzie fryzjerskim!
Profesjonalne cięcie oraz modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dopasuje oraz wymodeluje olśniewającą fryzurę nienagannie dopasowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Tym co nas wyróżnia to kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że nasi klienci poszukują nowoczesnego spojrzenia na stylizację, fachowości oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach pracując na najlepszych materiałach, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, ucząc się od prawdziwych mistrzów. Dokładamy starań, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej ustatysfakcjonowała wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Przekonaj się, że można nam zaufać! Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie i troskę o naturalne piękno włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: