Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
43-460 Wisła> Jawornik 4
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
33 855 10 76

Wyróżniające cięcie dzieci Informacja o ofercie:
Profesjonalne strzyżenie dzieci to prawdziwa umiejętność. Gdy wybierasz fryzjera, warto sprawdzić, czy ma on praktykę w strzyżeniu dzieci. Tylko odpowiednio wykwalifikowany fryzjer będzie mógł zapewnić najwyższą jakość usługi. Wiedz, iż dobry fryzjer umie odwrócić uwagę dziecka od samego strzyżenia, a oraz spowodować, że samo strzyżenie będzie maksymalnie szybkie, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie umieją usiedzieć na miejscu. Modne fryzury dla dzieci wyłącznie w najlepszym zakładzie fryzjerskim!
Profesjonalne strzyżenie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje jak również wymodeluje znamienitą fryzurę po mistrzowsku przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Nasza firma do nowoczesny salon i tradycyjny zakład fryzjerski w jednym. Wyróżnia nas kompleksowe podjeście do tematu fryzjerstwa. Dobrze wiemy, że klienci odwiedzający nasz salon poszukują ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Dbamy o jakość i kondycję włosów wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby nasza oferta jak najlepiej ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Serdecznie zapraszamy. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług oraz troskę o naturalne piękno włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: