Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
01-355 Warszawa> Powstańców Śląskich 45 / lu 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
693 613 096

Wyróżniające obcinanie małych dzieci Informacja o ofercie:
Gdy twoje dziecko odczuwa lęk przed fryzjerem, poszukaj zakładu, specjalizującego się w strzyżeniu dzieci. W profesjonalnym salonie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy potrafią podejść do dzieci. Zwróć uwagę, iż usługi profesjonalnego strzyżenia dzieci to głównie zdolność szybkiego strzyżenia przy użyciu maszynki do włosów lub nożyczek, jak również naturalna delikatność oraz swoboda w kontakcie z dzieckiem. Zręczne strzyżenie dziecięce za rozsądną cenę? Czego chcieć więcej!
Fachowe cięcie a także kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze a także wymodeluje kapitalną fryzurę perfekcyjnie dopasowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Mamy świadomość, że nasi klienci szukają nowoczesnego spojrzenia na stylizację, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z najwyższą troską podchodzimy do każdego działania na włosach wykorzystując sprawdzone produkty, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. Nasze długoletnie doświadczenie cały czas poszerzamy uczestnicząc w kursach i szkoleniach, ucząc się od prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby nasza oferta w pełni zaspokoiła potrzeby wszystkich klientów korzystających z naszego salonu. Odwiedź nasz salon i poczuj się pięknie, jednocześnie zrelaksuj po trudnym dniu ciężkiej pracy. Zapraszamy serdecznie. Z nami odzyskasz wiarę w siebie i swoje możliwości! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług i kompleksowe podejście do tematyki włosów. Oferujemy doradztwo stylistyczne oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Tylko u nas Twoje włosy nabiorą nowego blasku.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: