Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Cudowne cięcie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
62-800 Kalisz> Główny Rynek 11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
62 757 04 98

Cudowne cięcie dzieci Informacja o ofercie:
Strzyżenie dzieci to usługa szczególnego typu, zatem powinno się stawić na doświadczonych fryzjerów. W dobrym zakładzie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy potrafią podejść do dzieci. Pamiętaj, iż na strzyżenie dzieci składa się nie tylko podcinanie ich włosów przy użyciu nożyczek bądź maszynki, ale także umiejętność dopasowania fryzury adekwatnej dla urody konkretnego dziecka. Korzystaj z usług strzyżenia najmłodszych w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Profesjonalne cięcie a także kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dostosuje jak również wymodeluje wyborną fryzurę imponująco dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Gdy zamierzasz nadać fryzurze nowego wymiaru i odzyskac pewność siebie, zapraszmy goraco do zapoznania się z tym co oferujemy. Proponujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Zapewniamy również bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie korzytsając z wysokiej klasy kosmetyków fryzjerskich. Dla nas priorytetem jest zadowolenie klienta, ponieważ jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Warto samemu przekonać się jak wiele mamy do zaoferowania i jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: