Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
16-400 Suwałki> Konopnickiej 7
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
796 517 219

Kapitalne przycinanie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Twoja pociecha również może mieć modną fryzurę. Wystarczy wyszukać solidnego fryzjera. W dobrym zakładzie fryzjerskim strzyżeniem dzieci zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy umieją podejść do dzieci. Zwróć uwagę, że usługi profesjonalnego strzyżenia dzieci to nade wszystko zdolność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów albo nożyczek, a dodatkowo naturalna delikatność i swoboda w kontakcie z dzieckiem. Strzyżenie najmłodszych za rozsądną cenę. Naprawdę warto!
Fachowe strzyżenie a także kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dostosuje a także wymodeluje kapitalną fryzurę doskonale dobraną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Jeśli chcesz zmienić fryzurę oraz poczuć się pięknie i wyjątkowo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym co oferujemy. Proponujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy szeroki zakres stylizacji fryzur bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic dlatego też chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, ponieważ jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Warto samemu przekonać się jak wiele mamy do zaoferowania i jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: