Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
41-219 Sosnowiec> Dmowskiego 28 F
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
516 124 439

Fenomenalne strzyżenie małych dzieci Informacja o ofercie:
Profesjonalne obcinanie najmłodszych to prawdziwa umiejętność. W profesjonalnym salonie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy potrafią podejść do dzieci. Wiedz, iż doświadczony fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego obcinania, a oraz spowodować, iż samo strzyżenie będzie jak najszybsze, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie umieją usiedzieć na miejscu. Modne fryzury dziecięce wyłącznie w dobrym salonie fryzjerskim!
Fachowe strzyżenie oraz modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje oraz wymodeluje olśniewającą fryzurę imponująco przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

W salonie fryzjerskim, którym prowadzimy łączymy tradycje z nowoczesnością. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie. Dobrze wiemy, że nasi klienci poszukują ciekawych rozwiązań stylistycznych, profesjonalizmu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Dbamy o jakość i kondycję włosów pracując na najlepszych materiałach, uczymy się od najlepszych mistrzów fryzjerskich. choć posiadamy dużą wiedze i umiejętności to je nieustannie doszkalamy się, korzystając z wiedzy prawdziwych mistrzów. Wszystko po to, aby oferta, którą proponujemy jak najlepiej ustatysfakcjonowała naszych, nawet najbardziej wymagających klientów. Wizyta w naszym salonie, to szansa na prawdziwy relaks i odpoczynek, a jednocześnie okazja by odzyskać pewność siebie. Serdecznie zapraszamy. Przekonaj się, że można nam zaufać! Zapewnimy wysoką jakość świadczonych usług i kompleksowe podejście do tematyki włosów. Służymy radą i wparcie, oraz chętnie podpowiemy jak pielęgnować fryzurę. Dzięki nam Twoje włosy otrzymają nowe życie.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: