Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
85-868 Bydgoszcz> Grzymały-Siedleckiego 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
52 350 60 45

Fenomenalne strzyżenie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Twoja pociecha także może posiadać modną fryzurę. Wystarczy odszukać solidnego fryzjera. Umiejętne postawa do dziecka i szybkie strzyżenie to ważna zdolność, którą posiadają tylko nieliczni fryzjerzy. Zatem powinno się stawiać na najlepszych. Wybierając fryzjera dla dzieci zważ, że jedynie najbardziej doświadczeni fryzjerzy umieją dopasować właściwą fryzurę do konkretnego dziecka. Na dodatek fachowe obcinanie to nie tylko podcinanie włosów, lecz też umiejętne kształtowanie fryzury. Skorzystaj z usług zawodowych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi i duże zdolności techniczne. Zapraszamy!
Fachowe strzyżenie a także formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik należycie dopasuje jak również wymodeluje znamienitą fryzurę nienagannie przystosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Gdy zamierzasz nadać fryzurze nowego wymiaru oraz odzyskac pewność siebie, zapraszmy goraco do zaznajomienia się z tym co oferujemy. Proponujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również bogatą oferte usług bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko i chcemy tą wiedzę jak najkonstruktywniej wykorzystać, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, ponieważ jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Warto samemu przekonać się jak jak bogate są nasze propozycje i jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: