Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
667 894 062

Znamienite cięcie dziewczynek i chłopców Informacja o ofercie:
Strzyżenie dziecięce to usługa wyjątkowego rodzaju, toteż powinno się stawić na profesjonalnych fryzjerów. W profesjonalnym salonie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej fryzjerzy z największym doświadczeniem, którzy potrafią podejść do dzieci. Wiedz, że dobry fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego strzyżenia, a oraz sprawić, że samo strzyżenie będzie maksymalnie szybkie, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie potrafią usiedzieć na miejscu. Zręczne strzyżenie dzieci za rozsądną cenę? Czegóż pragnąć więcej!
Fachowe cięcie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze i wymodeluje znamienitą fryzurę po mistrzowsku dostosowaną dla kształtu twarzy Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pozytywne wpłynie na Twoje życie, ponieważ nowa fryzura może być inspiracją do dalszych zmian. My, ze swojej strony gwarantujemy fachowość, sympatyczny klimat, który gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy perfekcyjne strzyżenia, modelowanie, koloryzacje, rozwiązania na każdą okazję. Stosujemy także najnowsze rozwiązania, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Zaufaj nam, a zmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Wydobedziemy naturlane piękno twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Podejmiemy się każdego uczesania, ponieważ znamy się na tym co robimy. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: