Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-335 Jastrzębie-Zdrój> Łowicka 35
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 470 05 59

Pierwszorzędne cięcie małych dzieci Informacja o ofercie:
Jeżeli potrzebujesz ostrzyc swoje dziecko, wybierz prestiżowy zakład fryzjerski, gwarantujący najwyższy standard obsługi młodych klientów. W dobrym salonie fryzjerskim strzyżeniem najmłodszych zajmują się najbardziej zręczni fryzjerzy, którzy potrafią podejść do dzieci. Miej na uwadze, iż na usługi fryzjerskie dla dzieci to nie tylko obcinanie ich włosów przy użyciu nożyczek lub maszynki, ale też umiejętność dopasowania fryzury adekwatnej dla urody konkretnego dziecka. Korzystaj z usług strzyżenia dziecięcego w profesjonalnym salonie fryzjerskim.
Fachowe cięcie oraz formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dobierze jak również wymodeluje bajeczną fryzurę świetnie dobraną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Jeśli chcesz nadać fryzurze nowego wymiaru oraz poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zaznajomienia się z tym co oferujemy. Gwarantujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Ponadto oferujemy bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie korzytsając z wysokiej klasy produktów do pielęgnacji włosów. Dla nas priorytetem jest zadowolenie naszego gościa, ponieważ jest on najlepszą reklamą naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak jak bogate są nasze propozycje oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: