Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne strzyżenie dzieci

0zł / 15min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-496 Warszawa> Bony 47
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
669 761 444

Wyborne strzyżenie dzieci Informacja o ofercie:
Jeżeli pragniesz ostrzyc swojego malucha, wybierz prestiżowy salon fryzjerski, zapewniający najwyższy standard obsługi młodych klientów. Modne fryzury dla dzieci zależą od umiejętności technicznych fryzjera oraz poziomu jego cierpliwości. Wybierając fryzjera dla dzieci zważ, iż tylko najbardziej doświadczeni fryzjerzy potrafią dopasować właściwą fryzurę do konkretnego dziecka. Na dodatek fachowe strzyżenie to nie tylko podcinanie włosów, ale też umiejętne modelowanie fryzury. Wprawne strzyżenie dziecięce za rozsądną cenę? Czego chcieć więcej!
Fachowe strzyżenie i kształtowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik stosownie dopasuje a także wymodeluje znakomitą fryzurę wspaniale dostosowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Gdy zamierzasz zmienić fryzurę i poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Ponadto oferujemy bogatą oferte usług dla osób w każdym wieku i każdej płci. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic i chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie korzytsając z wysokiej klasy produktów do pielęgnacji włosów. Naszym celem jest satysfakcja klienta, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja każdej firmy. Warto samemu przekonać się jak jak bogate są nasze propozycje oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: