Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-200 Wołomin> Warszawska 15d
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
693 934 945

Świetne przycinanie chłopców i dziewczynek Informacja o ofercie:
Gdy twoje dziecko obawia się się fryzjera, poszukaj salonu, który specjalizuje się w obcinaniu dzieci. Modne fryzury dla dzieci zależą od umiejętności technicznych fryzjera i poziomu jego cierpliwości. Zwróć uwagę, że usługi profesjonalnego strzyżenia dzieci to głównie zdolność szybkiego strzyżenia z wykorzystaniem maszynki do włosów czy też nożyczek, jak również naturalna delikatność i swoboda w kontakcie z dzieckiem. Szybkie strzyżenie dziecięce za rozsądną cenę? Czegóż pragnąć więcej!
Fachowe strzyżenie oraz formowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik odpowiednio dostosuje oraz wymodeluje bajeczną fryzurę nienagannie dopasowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Salon fryzjerski, to miejsce, które pozytywne wpłynie na Twoje życie, gdyż nowa fryzura motywują do innych zmian. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm, miłą atmosferę, która gwarantuje dobry wypoczynek zarówno natury fizycznej jak i psychicznej. U nas poczujesz się wyjątkowo. Zapewniamy perfekcyjne strzyżenia, stylizację, farbowanie, rozwiązania na każdą okazję. Stosujemy także sprawdzone technologie, które pomogą twoim włosom odzyskać dawny blask. Nasi fryzjerzy w swoją pracę wkładają całe serce. Gwarantujemy zadowolenie z świadczonych usług, doświadczenie, dbałość o szczegóły i konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszych usług, a zmienisz swój wizerunke i wróci Twoja pewność siebie. Chcemy podkreślić naturalne piękno Twoich włosów! Wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz służymy radą i wsparciem. korzystamy z najlepszych produktów, co jest gwarancją sukcesu i satysfakcji. Nie boimy się żadnego uczesania, gdyż powala nam na to nasza wiedza i doświadczenie. Dla nas liczy się przede wszystkim klient!

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: