Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-220 Zielonka> Długa 18 / 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
501 279 913

Zachwycające przycinanie dzieci Informacja o ofercie:
Strzyżenie dziecięce to rodzaj specyficznej usługi, zatem warto stawić na obeznanych fryzjerów. Gdy wybierasz fryzjera, warto sprawdzić, czy ma on praktykę w strzyżeniu dzieci. Tylko odpowiednio wykwalifikowany fryzjer będzie mógł zagwarantować najwyższą jakość usługi. Pamiętaj, że doświadczony fryzjer potrafi odwrócić uwagę dziecka od samego strzyżenia, a oraz spowodować, iż samo strzyżenie będzie maksymalnie szybkie, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku najmłodszych dzieci, które nie umieją usiedzieć na miejscu. Skorzystaj z usług zawodowych fryzjerów, którzy mają dobry kontakt z dziećmi a także duże zdolności techniczne. Polecamy!
Profesjonalne cięcie a także modelowanie dziecięcych fryzury. Nasz pracownik prawidłowo dostosuje i wymodeluje bajeczną fryzurę świetnie dopasowaną dla kształtu buzi Twojego dziecka.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a zatrudnieni pracownicy mają talent, a jednocześnie w swoją prace wkłądają serce. Jeśli chcesz zmienić fryzurę i poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy najnowsze rozwiązania stylistyczne, wzorowane na mistrzach fryzjerstwa, w których każdy będzie czuł się dobrze i wyjątkowo. Zapewniamy również szeroki zakres stylizacji fryzur bez względu na płeć czy wiek. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełen profesjonalizm. Słuchamy tego co mówią nasi klienci, jednocześnie służąc radą i wsparciem. O pielęgnacji włosów wiemy wszystko i chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku produktów do pielęgnacji włosów. Naszym celem jest satysfakcja naszego gościa, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja naszego salonu. Przyjdź i przekonaj się jak jak bogate są nasze propozycje oraz jak nowa fryzura może poprawić jakość życia.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: